Reklama

Google Earth

Google Earth dla Android

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 9.3.25.5

Świat w 3D na twoim urządzeniu z Androidem

Google Earth to prawdziwy potwór wśród aplikacji. Dzięki Google Earth na Androida możesz się przenieść w dowolne miejsce na Ziemi.

Dobre strony

Google Earth robi świetne pierwsze wrażenie. Aplikacja jest w pełni sterowana za pomocą ekranu dotykowego, co zadowoli z pewnością wszystkich posiadaczy urządzeń z większymi wyświetlaczami. Wystarczy dwukrotnie dotknąć ekranu, aby go powiększyć, „uszczypnąć”, aby zmniejszyć, oraz użyć dwój palców do obracania i odchylania perspektywy. Prościej się nie da. Nie ma praktycznie takiego miejsca na kuli ziemskiej, do którego nie można się dostać z pomocą Google Earth, więc wystarczy kilka ruchów, aby zbadać całą planetę. Jest również opcja wyszukiwarki dla bardziej złożonych adresów.

Znajdziesz tu również więcej funkcji, które przeniosą twoje odczucia z korzystania z Google Earth na jeszcze wyższy poziom. Funkcja My Location (Moja lokalizacja) przeniesie cię do miejsca aktualnego użytkowania aplikacji, a dzięki opcji Layers (Warstwy) włączysz lub wyłączysz dodatkowe źródło informacji, takie jak Wikipedia czy zdjęcia okolicznych miejsc. Wchodząc głębiej do ustawień Google Earth, możesz określić kilka technicznych szczegółów. Ustawisz wyświetlanie pogody albo odłączysz wbudowane w telefon czujniki, które określają twoje położenie, oraz ustalisz limit transmisji danych, tak aby Google Earth nie zjadło ci całego pakietu internetowego.

Złe strony

Niestety im głębiej wejdziesz w Google Earth, tym mniejsze robi ono wrażenie. Chociaż trzeba przyznać jedno: skala mapy, jaka została użyta, to prawdziwy kosmos, w najbardziej dosłownym sensie. Jednakże nawigacja po aplikacji może być nieco uporczywa, w szczególności kiedy uruchomimy funkcję Look Around, przez co zbliżenia grafik stają się nieostre. Dodatkowo, specjalna funkcja 3D dla najbardziej charakterystycznych obiektów takich jak Wieża Eiffla czy Taj Mahal, nie zawsze działa prawidłowo. A już kiedy to robi, często występują problemy graficzne przy mocniejszym przybliżeniu.

Również funkcja warstw pozostawia pewien niedosyt. Mimo że Google Earth oferuje trzy warstwy, które możesz włączyć, to nie działają one dobrze, gdyż interfejs jest przeładowany niewyraźnymi i nieporęcznymi ikonami.

Takie problemy z używalnością aplikacji są rozczarowujące. Google Earth to bowiem projekt wspaniały i działa fantastycznie na innych urządzeniach. Niestety, Android nie zalicza się do tego grona.

W 80 sekund dookoła świata

Google Earth dla Androida jest świetnym pomysłem, jednakże posiada niewybaczalne problemy z używalnością na tym systemie.

Ludzie którzy wracają do używania Google Earth na Androidzie mogą zauważyć pewnie ulepszenia. Interfejs został znacząco uproszczony, aplikacja posiada lepsze grafiki 3D, bardziej przejrzyste mapy i płynniejsze przejścia pomiędzy warstwami, chociaż nadal nie wszystko jest idealne. Dołączono też wsparcie dla Dysku Google, pozwalając na wyświetlanie plików KML i KMZ.

Zmiany

  • Ludzie którzy wracają do używania Google Earth na Androidzie mogą zauważyć pewnie ulepszenia. Interfejs został znacząco uproszczony, aplikacja posiada lepsze grafiki 3D, bardziej przejrzyste mapy i płynniejsze przejścia pomiędzy warstwami, chociaż nadal nie wszystko jest idealne. Dołączono też wsparcie dla Dysku Google, pozwalając na wyświetlanie plików KML i KMZ.

Zalety

  • Sprawia dobre pierwsze wrażenie
  • Możliwość zapisu na karcie pamięci
  • Opcja wyboru warstw

Wady

  • Ciężka do zarządzania funkcja Look around
  • Czasami uporczywa nawigacja
  • Kiepska grafika na dużych zbliżeniach

Reklama

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na android

Reklama

Google Earth

Download

Google Earth 9.3.25.5 dla Android

Reklama

Opinie użytkowników o Google Earth

Czy próbowałeś Google Earth? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Google Earth

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×