Reklama

Google Earth

Google Earth dla iPhone

 • Darmowa
 • In Polski
 • Version: 9.3.19

Cała świat na wyciągnięcie palca

Google Earth najpopularniejszy atlas świata na iPhone. Ten bezpłatny program pozwala przenieść się w dowolne miejsce na Ziemi dzięki zdjęciom satelitarnym i lotniczym.

Google Earth to po prostu kula ziemska zamknięta w obudowie iPhone. Planeta jest dosłownie na każde skinienie palca. Można po niej podróżować dzięki standardowym gestom. Robi to niesamowite wrażenie. Całe godziny można spędzić nawigując dłonią po najdalszych zakątkach globu.

Google Earth stanowi nie tylko doskonałą rozrywkę, ale posiada również walory edukacyjne. Na mapie umiejscowione są odnośniki do artykułów w Wikipedii i zdjęć w serwisie Panoramio. Można zatem dowiedzieć się ciekawych rzeczy o odwiedzanych miejscach i obejrzeć je tak jakby się tam było na prawdę.

Google Earth oferuje możliwość wyszukiwania interesujących nas miejsc. Dodatkowo jest w stanie zlokalizować miejsce w jakim znajduje się użytkownik. Aby program działał iPhone musi mieć połączenie z internetem. Sama aplikacja nie sprawia problemów i funkcjonuje bardzo szybko.

Google Earth to aplikacja, którą po prostu trzeba mieć. Nie można nie wykorzystać możliwości trzymania całego świata w kieszeni.

Zalety

 • Zawiera odnośniki do artykułów w Wikipedii i zdjęć z serwisu Panoramio
 • Przewijanie i przesuwanie mapy za pomocą multitouch
 • Podpowiedzi w wyszukiwaniu miejsc
 • Potrafi wykryć aktualną lokalizację

Wady

  Reklama

  Najczęściej pobierane Mapy i GPS na iphone

  Reklama

  Google Earth

  Download

  Google Earth 9.3.19 dla iPhone

  Reklama

  Opinie użytkowników o Google Earth

  Czy próbowałeś Google Earth? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

  Alternatywa dla Google Earth

  Przeglądaj aplikacje

  Reklama

  Reklama

  ×